Wypożyczalnia kajaków

Jesteśmy profesjonalną wypożyczalnią kajaków. Realizujemy spływy na rzekach:
– Radomka
– Pilica
– Wisła
Po każdym spływie zapraszamy do naszej restauracji na obiad lub na grilla.

Organizowanie spływów kajakowych zrodziło się z pasji do sportu i naturalnej przyrody. Kajakarstwo to doskonała forma turystyki – bez korków i bez stresu, która dostarcza mnóstwo przygód i adrenaliny.

Spływy kajakiem to sposób na niedrogi aktywny wypoczynek dla każdego niezależnie od wieku. Daje możliwość napawania się pięknem natury, obserwowania dzikich zwierząt i ptactwa. Kajakarstwo to również sposób, by uwiecznić na zdjęciach urokliwe krajobrazy oraz faunę i florę.

Spływ kajakiem to możliwość obcowania z przyrodą o każdej porze roku. W chłodniejsze dni warto cieplej się ubrać. A po każdym spływie zapraszamy na integrację przy grillu.

25234Ресурс 2@2x 300x213 - O nas - spływy kajakowe radomka, wypożyczalnia kajaków
wisla - O nas - spływy kajakowe radomka, wypożyczalnia kajaków

Wisła

Jednodniowe spływy kajakowe Wisłą
received 438274930390042 1 e1573137339735 - O nas - spływy kajakowe radomka, wypożyczalnia kajaków

Radomka

Spływy kajakowe rzeką Radomką
pilica - O nas - spływy kajakowe radomka, wypożyczalnia kajaków

Pilica

Spływy kajakowe rzeką Pilicą

Kajakarstwo dla początkujących – wszystko, co warto wiedzieć!

Spływy kajakowe po rzekach to jeden z coraz modniejszych sportów w Polsce, który daje możliwość obcowania z naturą z zupełnie innej perspektywy. Bo płynąc kajakiem, przemierzamy odległe obszary przy akompaniamencie szumu wody i śpiewu ptaków.

Jakiego sprzętu potrzebujesz podczas spływu kajakowego?

Sprzęt kajakowy niezbędny jest do zapewnienia bezpieczeństwa podczas poruszania się po wodzie. W naszej wypożyczalni możesz wypożyczyć kajak z wiosłem. Warto mieć również kask, aby chronić głowę przed ewentualnym uderzeniem o kamienie czy wystające z wody korzenie drzew. Z pewnością przyda się przeciwdeszczowa kurtka lub cieplejsze ubranie, jeśli zamierzasz pływać kajakiem jesienią. Niezbędny będzie również kapok do pływania na kajak.

Jak wybrać się na spływ kajakowy?

Rozpoczęcie przygody z kajakarstwem rzecznym jest bardzo proste. Zadzwoń do nas, umów się na pierwszy spływ, a my przeszkolimy cię przed pierwszym spływem i zaprosimy na podróż kajakiem po najpiękniejszych trasach kajakowych na Radomce, Pilicy i Wiśle.

Spływy kajakowe dopasowane do Twoich potrzeb

Spływy kajakowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ jest to doskonały i niedrogi sposób na aktywny wypoczynek na łonie natury. W związku z tym przygotowaliśmy różnorodną ofertę spływów kajakowych dopasowaną do potrzeb różnych osób.

Rodzina z dzieckiem lub początkujący kajakarze mogą wybrać się na jednodniowy spływ kajakowy. Zapraszamy również na weekendowe spływy kajakowe lub kilkudniowe spływy kajakowe. To świetna przygoda, jednak warto wcześniej zarezerwować termin takiego spływu. Ponadto w naszej ofercie przygotowaliśmy również spływy rodzinne, spływy studenckie, spływy dla szkół i dla studentów. Spływ kajakowy dla szkół to alternatywa dla nudnej lekcji przyrody w zamkniętej klasie, która daje uczniom możliwość nauki poprzez doświadczenia. Kajakowe spływy firmowe to niesamowita możliwość integracji firmy lub świetnej zabawy po firmowym szkoleniu.